Pondělí - Pátek od 9 - 12 a 13 - 17 hod.

Ford Fusion

Evropská verze modelu Fusion je vertikálně zvětšená verze modelu Fiesta supermini, kterou produkoval Ford v letech 2002 až 2012.

Design zahrnuje prvky víceúčelových vozidel. Díky jeho výšce má oproti modelu Fiesta má Fusion vyšší světlou výšku a vyšší střechu, díky které je Fusion konfortnější a prostornější pro vyšší řidiče. Rozměry se blíží třídě mini MPV a mini SUV.

Označení Fusion bylo použito již v minulosti ještě před představením tohoto modelu a to u modelu Focus, který se tak měl původně jmenovat. V listopadu 2005 došlo k mírnému faceliftu modelu Fusion. Přední a zadní světlomety získaly nový design. Nárazníky, boční lišty a vnější zpětná zrcátka dostaly také jiný design. Krom toho přibyly do nabídky další barvy karoserie, palubní deska získala nový design a kvalitnější materiály. Nový displej je u modelu Fusion v podobném stylu jako u druhé generace modelu Focus.

Fusion získal také nové technologie jako vnější boční sklopná zrcátka, automatické světlomety, automatické stěrače, Bluetooth konektivitu s hlasovým ovládáním. Dále například palubní počítač nebo MP3 přehrávač.

K dispozici je také centrální zamykání nebo dva přední airbagy. Boční zpětná zrcátka mohou být vyhřívaná a také i přední okno. V nabídce je také CD měnič, klimatizace, přední mlhovky nebo alarm. Model verze + má v nabídce také tónovaná skla. Model + byl představen v květnu 2002.